سه‌شنبه, 1 فروردين 1402
 • ساعت : ۱۶:۲۹:۴۰
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ 
 • کد خبر : ۷۷۳۵
برگزاری دوره آموزشی مدیریت عمومی و آشنایی با اصول بازاریابی و تبلیغات در دامغان
سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت عمومی و آشنایی با اصول بازاریابی و تبلیغات در دامغان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، مجتبی اکبرپور روز یکشنبه‌ 28 اسفندماه 1401 با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی در راستای مهارت‌افزایی و توانمندسازی فعالان گردشگری و صنایع‌دستی با محوریت نوروز برگزار شد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان افزود: این دوره آموزشی با مشارکت عمارت تاریخی گلشا، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و فنی و حرفه‌ای استان سمنان برگزار شد.

اکبرپور افزود: مقوله بازاریابی و فروش محصولات تولیدشده صنایع‌دستی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تحقق این امر بدون آموزش و یادگیری در این حوزه امکان‌پذیر نخواهد بود.

او بهبود کسب‌وکار هنرمندان و صنعتگران هنر‌های سنتی و صنایع‌دستی را از اهداف اصلی برگزاری این دوره آموزشی برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با تشکیل این دوره‌ها و انجام آموزش‌های لازم برای شاغلین صنایع‌دستی، در آینده شاهد رشد بیش‌ازپیش در حوزه تولید، کارآفرینی، بازاریابی و فروش صنایع‌دستی در شهرستان دامغان باشیم.

در این دوره آموزشی که با تدریس دکتر امیرنظام نصیری همراه بود، 41 نفر از هنرمندان صنایع‌دستی موفق به شرکت در دوره و دریافت گواهینامه آموزشی شدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  آخرین بروزرسانی سایت : 1402/01/01 10:52

  5.7.4.0
  V5.7.4.0